Kulak Burun Boğaz Hastalıklarına Etkin Tedavilerle Her Zaman Yanınızdayız!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ağız İçi Kanserleri

Hayatınızın Tadı Kaçmasın, Tedavinizi Önemseyin!

Ağız içinde ve dudakta geçmeyen yaralar, sebepsiz diş kayıpları, boyunda kitle gibi şikayetleriniz varsa ağız içi kanserleri ile karşı karşıya olabilirsiniz!

Erkeklerde kadınlara oranla 2 kat daha fazla görülen ağız kanserlerini erken dönemde teşhis eden teknolojimiz, modern cerrahi seçeneklerimiz, alanında uzman ekibimizle tedavi ediyoruz. Dudak, dil, ağız tabanı, yanak gibi bölgelerde görülen ve agresif nitelikli kanser türleri için radyoterapi, kemoterapi ve cerrahi prosedürlerle yaşam standartlarınızı yükseltiyoruz.

Sadece sağlığınızı değil beden imajınızı da etkileyen ağız içi kanserlerden doğru ve ihtiyaçlarınıza uygun tedavilerle kurtulun…

Uzun süre tütün ürünlerini kullananlarda ağız kanseri riski yüksektir. Ağız kanseri olan kişilerin %75’inin tütün kullandığı saptanmıştır. 40 yaş üstü olmak, aşırı alkol tüketimi, obez olmak da ağız kanseri riskini artırmaktadır.

Agiz Ici Kanser Tedavisi

Ağız İçi Kanser Tedavisinde Yüksek Başarı Oranı!

Sağlığınız Bizim İçin Değerli! Yeni Nesil Tedavi Yöntemleriyle KBB Hastalıklarına Etkin Çözümler!

Kulak, burun, boğaz ve baş boyun hastalıklarının tıbbi ve cerrahi tedavisinde uzman bakış açısı, son teknoloji teşhis ve tedavi yöntemleriyle fark yaratan sonuçlar, kişiselleştirilmiş ve ihtiyaca yönelik çözümlerle hayatınıza değer katıyoruz!

Agiz Ici Kanser Cerrahisi

Kişiye Özel Yöntemler

Prof. Dr. K. Serkan Orhan ile tamamen size özel, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan, memnuniyet odaklı tedavi yöntemleri.

Agiz Kanseri Tedavisi

İleri Teknolojik Tedaviler

KBB tedavilerinde uluslararası standartlar, rejeneratif tıp yöntemleri, güncel metodlar ve tamamlayıcı uygulamalarla hızlı sonuçlar.

Agiz Kanseri Tedavi 3

Uzmanlık ve İlgi

Tedavi öncesi ve sonrası bilgilendirici, ilgili ve güler yüzlü hasta yaklaşımı, her türlü sorun ve sorularınız için uzman desteği.

Sağlığınızı Önemseyin!

Estetik ve fonksiyonel açıdan sağlığınızı ve psikolojinizi etkileyen durumları göz ardı etmeyin! Şikayetlerinizin altında yatan nedenleri doktorunuzdan öğrenin, erken teşhis ile sağlığınızı koruyun!

Prof. Dr. Serkan Orhan İle Daha Sağlıklı ve Mutlu Bir Hayat!

Kulak cerrahisi, baş boyun kanser cerrahisi, burun cerrahisi ve pediatrik KBB alanlarında uzman, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel desteği ve yüksek hasta memnuniyetiyle branşının profesyonel isimlerinden Prof. Dr. Serkan Orhan ile hayatınıza sağlık katın!

Hızlı Randevu

KBB hastalıklarıyla ilgili sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Teşhis

Gelişmiş tanı yöntemleriyle hastalığın en doğru ve hızlı şekilde tanımının yapılması.

Tedavi Planı

Hastanın genel sağlık durumuna, yaşına ve diğer etmenlere göre tedavi şeklinin oluşturulması.

Uzman Dr Serkan Orhan 3

Modern Tedaviler

Dünya standartlarına uygun, en yeni ve modern yöntemlerle kişiye özel tedavi uygulamaları.

Düzenli Kontroller

Tedavinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıran, hastanın genel sağlığının izleneceği düzenli kontroller.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online uzman hekim danışmanlığı.

Ağız İçi Kanser Tedavisinde Modern ve Pratik Teknikler – Sağlığınıza Dokunuyoruz!

İyileşmeyen dudak yaraları canınızı sıkıyorsa, ses kısılması ya da kötü ağız kokusu psikolojinizi etkiliyorsa, çiğneme ve yutma sorunlarıyla karşılaşıyorsanız ağız içi kanser riski taşıyor olabilirsiniz! Geç olmadan tedavinizi planlamak için hekiminize danışın…

Agiz Kanseri Tedavileri

Randevunuzu Planlayın

Ağız içi kanser tedavisi için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

Agiz Ivi Kanser Tedavisi Doktor

Doktorunuza Danışın

Hastalığınız hakkında detaylı bilgi alın ve aklınıza takılanları doktorunuza sorun.

Agiz Kanseri Ameliyati

Sağlıklı Yaşayın

Hızlı teşhis ve etkili tedavilerle yaşam standartlarınızı ve konforunuzu artırın.

Biliyor Musunuz?

Ağız kanserleri erken dönemde teşhis edilerek tedavi edilmezse yayılarak sürekli ağrı, fonksiyon kaybı, tedavi sonrası düzeltilmesi mümkün olmayan yüz ve ağız deformeleri, hatta ölümlere neden olabilir.

Hasta Yorumları

Görmezden Gelmeyin!

Sağlık sorunlarınızı göz ardı etmeyin, tedavi şansınızı arttırın!

Tedavinizi Olun!

Size özel tedaviler ve yöntemlerle kendiniz için en doğrusunu yapın!

Sağlığınızı Yeniden Kazanın!

Şikayetlerinizden kurtulun, kendinizi daha mutlu ve sağlıklı hissedin!

Doktorunuzu Yakından Tanıyın! – Prof. Dr. Serkan Orhan

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın klinik ve akademik çalışmalarını, uyguladığı tedavileri, yer aldığı TV programlarını, hasta yaklaşımını ve sosyal hayatını yakından görün; doktorunuzu daha iyi tanıyın.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

15+

Yıllık Mesleki Tecrübe

KBB hastalıkları tedavisinde profesyonel kariyer ve deneyim.

80+

Bilimsel Makale

KBB tedavileri ve yaklaşımlarıyla ilgili bilimsel makaleler.

40+

Ulusal ve Uluslararası Bildiri

Yurt içi ve yurt dışı kongre ve konferans bildirileri.

3+

Mesleki Ödül

Alanına yaptığı katkılar ve çalışmalarıyla aldığı ödüller.

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın Üye Olduğu Kuruluşlar ve Sertifikaları

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan’ın sertifikalarını, anlaşmalı olduğu kurumları ve referanslarını inceleyin, profesyonel ve deneyimli bir hekimden destek almanın ayrıcalığını yaşayın.

Prof. Dr. Serkan Orhan’ı Instagram’dan Takip Edin!

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın tedavi uygulamalarından fotoğrafları, bilimsel çalışmalarından ve sosyal hayatından kareleri görmek için hekiminizi Instagram’dan takip edin. Aklınıza takılanları ve tedavilerle ilgili merak ettiklerinizi doktorunuza danışın…

Sosyal Medyada Prof. Dr. Serkan Orhan

Sıkça Sorulan Sorular

Ağız içi kanser tedavisi fiyatları; tümörün yerine ve evresine, hücrenin şekline, tercih edilen operasyon şekline ve kapsamına, yaşına ve genel sağlık durumuna göre belirlenmektedir. Ağız içi kanser tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak ve doktorunuzla görüşmek için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

KBB Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan’dan randevu almak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Telefon, Whatsapp, Mail gibi iletişim kanallarıyla randevunuzu oluşturabilirsiniz. Ağız içi kanser tedavisi için gerekli muayene ve tanı süreçlerinden geçerek cerrahi uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ağız kanseri kimi zaman hiçbir belirti vermezken kimi zaman bazı belirtilerle kendini gösterebilir. Ağızda acı veya tarifsiz bir ağrı, diş etlerinde, dilde veya ağız içindeki veya etrafında beyaz veya kırmızı renkli alanlar, ağız içinde dil ile hissedilebilen hassas, tahriş olmuş, kabarık veya kalınlaşmış alanların olması, ağızda veya boğazda tekrarlayan kanamalar ve iyileşmeyen yaralar, seste boğukluk veya boğazda yutulamayan cisim hissi, çiğneme ve yutma güçlüğü, dil ve çene hareketlerinde zorlanma, dil veya ağızın diğer bölgelerinde his kaybı, uyuşukluk, kötü ağız kokusu, açıklanamayan kilo kaybı gibi belirtiler görülebilir.

Ağız kanseri erken tedavi edildiğinde iyileşme olasılığı yüksektir. Özellikle 2 cm’den daha küçük lezyonlarda iyileşme oranı yüksek olmaktadır. Çapı 1 cm olan ve 1 gram ağırlığındaki lezyon yaklaşık olarak 2.5 ile 8.5 yıl arasında bir sürede oluşmaktadır. Dolayısıyla erken teşhis başarı şansını arttırır. Toplam beş yıl boyunca hayatta kalma oranı yüzde 50 olmakla birlikte, ağız içi kanserleri ölümcül de olabilir.

Randevu Al

Prof Dr Serkan Orhan Iletisim 2
Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 408 45 45