Kulak Burun Boğaz Hastalıklarına Etkin Tedavilerle Her Zaman Yanınızdayız!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Prof. Dr. Serkan Orhan
İstanbul / Bahçelievler
Bahçelievler Merkez, Eski Londra Asf Cd No: 227, 34180 Bahçelievler/İstanbul

Asistanlarımıza Sorun

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Serkan Orhan, 2018 yılından itibaren Kulak Burun Boğaz Uzmanı olarak Memorial Bahçelievler Hastanesi’nde hizmet vermektedir.

Tedavi ücretleri; hastanın kulak burun boğaz hastalıklarından hangisi için tedavi hizmeti alacağına, tercih edilen tedavi yöntemi ve kapsamına, yaşına ve genel sağlık durumuna göre belirlenmektedir. Kulak burun boğaz hastalıkları tedavi ücretleri hakkında bilgi almak ve doktorunuzla görüşmek için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prof. Dr. Serkan Orhan’dan randevu almak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Telefon, Whatsapp, Mail gibi iletişim kanallarıyla randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan, kulak estetiği, kulak çınlaması, işitme kaybı, kulak zarı delinmesi, doğumsal kulak hastalıkları, bademcik ameliyatı, vertigo, gırtlak kanseri, tiroid kanseri, yutak kanseri, tükürük bezi kanseri, guatr, burun estetiği, geniz eti ameliyatı, sünizit ameliyatı, burun tümörleri ve pediatrik KBB alanları başta olmak üzere Kulak Burun Boğaz uzmanlık alanına giren tüm hastalıklar için hizmet vermektedir.

Doktorunuza Sorun

Prof Dr Serkan Orhan Iletisim 23
Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 408 45 45