Kulak Burun Boğaz Hastalıklarına Etkin Tedavilerle Her Zaman Yanınızdayız!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Prof. Dr. K. Serkan Orhan

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Kulak cerrahisi, baş boyun cerrahisi, burun cerrahisi ve pediatrik cerrahi branşlarında hizmet veren Prof. Dr. Serkan Orhan, kişiselleştirilmiş tedaviler ve modern tekniklerle sağlığınızı koruyor! devamını oku

15

YILLIK DENEYİM

80+

BİLİMSEL MAKALE

3+

MESLEKİ ÖDÜL

Prof Dr Serkan Orhan 3

KBB Hastalıklarına Pratik ve Kalıcı Çözümler

Sağlığınız Bizim İçin Değerli! Yeni Nesil Tedavi Yöntemleriyle KBB Hastalıklarına Etkin Çözümler!

Kulak, burun, boğaz ve baş boyun hastalıklarının tıbbi ve cerrahi tedavisinde uzman bakış açısı, son teknoloji teşhis ve tedavi yöntemleriyle fark yaratan sonuçlar, kişiselleştirilmiş ve ihtiyaca yönelik çözümlerle hayatınıza değer katıyoruz!

Uzman Dr Serkan Orhan 2

Kişiye Özel Yöntemler

Prof. Dr. K. Serkan Orhan ile tamamen size özel, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan, memnuniyet odaklı tedavi yöntemleri.

Kbb Uzmani Serkan Orhan 2

İleri Teknolojik Tedaviler

KBB tedavilerinde uluslararası standartlar, rejeneratif tıp yöntemleri, güncel metodlar ve tamamlayıcı uygulamalarla hızlı sonuçlar.

Kbb Doktoru Serkan Orhan 3

Uzmanlık ve İlgi

Tedavi öncesi ve sonrası bilgilendirici, ilgili ve güler yüzlü hasta yaklaşımı, her türlü sorun ve sorularınız için uzman desteği.

Belirtileri Görmezden Gelmeyin!

Kulak çınlamasını, bademcik iltihabını, ağız içi yaraları, horlamayı ya da koku alamamayı göz ardı etmeyin! Şikayetlerinizin altında yatan nedenleri doktorunuzdan öğrenin, erken teşhis ile sağlığınızı koruyun!

Prof. Dr. Serkan Orhan İle Daha Sağlıklı ve Mutlu Bir Hayat!

Kulak cerrahisi, baş boyun cerrahisi, burun cerrahisi ve pediatrik KBB alanlarında uzman, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel desteği ve yüksek hasta memnuniyetiyle branşının profesyonel isimlerinden Prof. Dr. Serkan Orhan ile hayatınıza sağlık katın!

Randevu Al

Prof. Dr. Serkan Orhan’dan WhatsApp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

En gelişmiş tanı yöntemleriyle sorununa uygun tedavi seçeneklerini öğren.

Tedavi Planını Oluştur

Tedavi planını Prof. Dr. Serkan Orhan ile birlikte kendine uygun şekilde oluştur.

Uzman Dr Serkan Orhan 1

Tedavini Ol

Prof. Dr. Serkan Orhan ile tedavini sorunsuz ve güvenli bir şekilde ol.

Kontrollerini Yaptır

Tedavi sonrası süreçte koruyucu kontrollerini yaptır, sağlığına dikkat et.

Sağlıklı Yaşa

Hayal ettiğin sağlıklı hayata kısa sürede kavuş, daha mutlu ve özgür hisset.

Prof. Dr. Serkan Orhan Uzmanlık Alanları

Prof. Dr. Serkan Orhan; Kulak Burun Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi ve alt branşlarıyla ilgili hastalıklarda 15 yılı aşkın uzmanlık ve deneyim, kişiselleştirilmiş tedavi yöntemleri ve en ileri teknolojik imkanlarla sizlerin ve sevdiklerinizin yaşam standartlarını arttırıyor! Sağlığınızı yeniden kazanmak ve hayata daha mutlu bakmak için doktorunuz hep yanınızda!

Prof Dr Serkan Orhan 4

Prof. Dr. Serkan Orhan Mesleki Başarı Ödülleri

2013 Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı Ödülü

Prof. Dr. Serkan Orhan Kimdir?

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın Üye Olduğu Kuruluşlar ve Sertifikaları

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan’ın sertifikalarını, anlaşmalı olduğu kurumları ve referanslarını inceleyin, profesyonel ve deneyimli bir hekimden destek almanın ayrıcalığını yaşayın.

İlham Al, Harekete Geç!

Görmezden Gelmeyin!

Sağlık sorunlarınızı göz ardı etmeyin, tedavi şansınızı arttırın!

Tedavinizi Olun!

Size özel tedavilerle ve yöntemlerle kendiniz için en doğrusunu yapın!

Sağlığınızı Yeniden Kazanın!

Şikayetlerinizden kurtulun, kendinizi daha mutlu ve sağlıklı hissedin!

Prof Dr Serkan Orhan 5
Serkan Orhan Kulak Burun Bogaz 2
Uzman Dr Serkan Orhan 4
Kbb Doktoru Serkan Orhan 5
Kbb Doktoru Serkan Orhan 6
Kbb Uzmani Istanbul

Hayatının Yönünü Sağlığa Çevir, Prof. Dr. Serkan Orhan ile Güvenilir ve Pratik Yöntemlerle Tedavini Ol!

Kulak burun boğaz tedavilerinde uzman, yıllarını mesleğinin gelişimine adamış, hastaları tarafından tavsiye edilen Prof. Dr. Serkan Orhan ile siz de yaşam standartlarınızı düşüren sağlık sorunlarınızdan ve estetik kaygılarınızdan kurtulun!

Teknolojik ve kişiye özel planlanan tedavi yöntemleri, deneyimli ekip ve hasta odaklı yaklaşımla arzu ettiğiniz sağlıklı ve konforlu hayata kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Kulak burun boğaz şikayetleriniz ve estetik sorunlarınız için hekiminiz bir telefon uzağınızda!

15+
Yıllık Deneyim
20+
Uzmanlık Alanı
3200
Mutlu Hasta
80+
Bilimsel Makale

Prof. Dr. Serkan Orhan İle İletişime Geç!

Kbb Doktoru Serkan Orhan 3 2

Prof. Dr. K. Serkan Orhan

1976 yılında Tokat’ta doğan Prof. Dr. K. Serkan Orhan, 1999’da İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'ni bitirmiş; 2004’te ise İ.Ü. Çapa Tıp Fakültesi'nde Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanlık Eğitimini tamamlamıştır.

2003’te Hollanda’da ST. Radbound University Department Of ORL’de rinoplasti ve yüz estetik cerrahisi eğitimi almış, 2004-2005 yıllarında Memorial Şişli Hastanesi'nde, 2005-2007 yılları arasında Özel Çapa Hastanesi'nde, 2007-2008 yıllarında Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığında, 2008-2009 yılları arasında Medicalpark Bahçelievler Hastanesi'nde, 2009-2010 yılları arasında Nisa Hastanesi'nde kulak burun boğaz hastalıkları uzmanı olarak görev yapmıştır. 2010 yılında yuvası olarak gördüğü İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı’na uzman olarak geri dönmüş ve o tarihten beri de aynı klinikte çalışmaktadır. Üniversiteye döndükten sonra yoğun olarak kulak ve kafa tabanı cerrahisine yönelen Prof. Dr. Serkan Orhan, 2012’de İngiltere Londra’da bulunan The Royal National Ear Nose and Throat Hospital'da, 2015’de ABD, Miami’de Miller School Of Medicine Department Of ORL’de, 2017’de ABD, Los Angeles’de House Ear Clinic'te kulak cerrahisi ve kafa tabanı cerrahisi konularında yurt dışı eğitimlerine devam etmiştir.

Prof. Dr. Serkan Orhan halen İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi ve Memorial Bahçelievler Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Bölüm Başkanı olarak hizmet vermektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları, Mesleki Başarılar ve Ödüller

Prof. Dr. Serkan Orhan, hem eğitim hem de mesleki hayatı boyunca ulusal ve uluslararası birçok kongrede sözlü ve yazılı sunum yapmıştır.

Prof. Dr. Serkan Orhan, ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış 100’ün üzerinde bilimsel yayın, 800’ün üzerinde atıf, yurt içi ve yurt dışı kongrelerde sunulan 100’ün üzerinde bildiri, uluslararası dergilerde yayınlanmış 5 cerrahi teknik ve 6 bildiri ödülü ile alanının en deneyimli hekimlerinden biridir.

Prof. Dr. Serkan Orhan, dünyanın en prestijli kulak burun boğaz toplulukların birisi olan CORLAS (Collegium Oto-Rhino-Laryngologicum Amicitiae Sacrum) üyesidir. Türk KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Otoloji-Nörotoloji Derneği, İstanbul KBB Uzmanları Derneği gibi birçok derneğin yönetim kurullarında görev almıştır.

Çalışmaları
Prof Dr Serkan Orhan 7
Serkan Orhan Kbb Uzmani 2

Uzmanlık ve Mesleki İlgi Alanları

Prof. Dr. Serkan Orhan, hastalarına en güncel ve kalıcı tedavi çözümlerini sunmak için Kulak Burun Boğaz Hastalıkları branşı ve ilgili alt dallarıyla ilgili bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Kulak cerrahisi, baş boyun cerrahisi, burun cerrahisi ve pediatrik KBB alanlarında akademik ve bilimsel çalışmalarına devam ederek tedavi tekniklerini ve hasta yaklaşımını güncellemekte, en modern ve ileri çözümleri sunmaktadır.

Deneyimli ve güler yüzlü ekibi, Türkiye’nin en iyi hastanelerinde uyguladığı etkili tedavilerle hastalarına ayrıcalıklı bir tedavi deneyimi sunmaktadır.

Uzmanlık Alanları

Mutlu Bir Hayat İçin İlk Adımı Bizimle At!

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Serkan Orhan, 2018 yılından itibaren Kulak Burun Boğaz Uzmanı olarak Memorial Bahçelievler Hastanesi’nde hizmet vermektedir.

Tedavi ücretleri; hastanın kulak burun boğaz hastalıklarından hangisi için tedavi hizmeti alacağına, tercih edilen tedavi yöntemi ve kapsamına, yaşına ve genel sağlık durumuna göre belirlenmektedir. Kulak burun boğaz hastalıkları tedavi ücretleri hakkında bilgi almak ve doktorunuzla görüşmek için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prof. Dr. Serkan Orhan’dan randevu almak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Telefon, Whatsapp, Mail gibi iletişim kanallarıyla randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan, kulak estetiği, kulak çınlaması, işitme kaybı, kulak zarı delinmesi, doğumsal kulak hastalıkları, bademcik ameliyatı, vertigo, gırtlak kanseri, tiroid kanseri, yutak kanseri, tükürük bezi kanseri, guatr, burun estetiği, geniz eti ameliyatı, sünizit ameliyatı, burun tümörleri ve pediatrik KBB alanları başta olmak üzere Kulak Burun Boğaz uzmanlık alanına giren tüm hastalıklar için hizmet vermektedir.

Randevu Al

Prof Dr Serkan Orhan Iletisim 1
Hasta Değerlendirmeleri

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

Prof. Dr. Serkan Orhan
İletişim Bilgileri Başlığı +90 (222) 222 22 22