Kulak Burun Boğaz Hastalıklarına Etkin Tedavilerle Her Zaman Yanınızdayız!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

KBB Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan

Kulak cerrahisi, kafa tabanı cerrahisi, burun cerrahisi, pediatrik KBB ve baş boyun cerrahisi alanlarında uzman Prof. Dr. Serkan Orhan Bahçelievler Memorial Hastanesi’nde hastalarının tedavi ihtiyaçlarına güvenilir çözümler sunmaktadır.

Güler yüzlü hasta yaklaşımı, seçkin ekibi, memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı, kulak burun boğaz, baş ve boyun cerrahisi ve alt branşlarıyla ilgili hastalıklarda 20 yılı aşkın profesyonel kariyeriyle alanının en deneyimli hekimlerinden olan Prof. Dr. Serkan Orhan, sağlığını yeniden kazanmak ve hayata daha mutlu bakmak isteyenler için ayrıcalıklı tedavi hizmetleri vermektedir.

Kulak burun boğaz hastalıklarının tedavisinde multidisipliner yaklaşım, modern tanı yöntemleri, medikal ve cerrahi uygulamalarla sağlığınız emin ellerde!

Kbb Doktoru Serkan Orhan

15+

Yıllık Mesleki Tecrübe

KBB hastalıkları tedavisinde profesyonel kariyer ve deneyim.

100+

Bilimsel Makale

KBB tedavileri ve yaklaşımlarıyla ilgili bilimsel makaleler.

40+

Ulusal ve Uluslararası Bildiri

Yurt içi ve yurt dışı kongre ve konferans bildirileri.

800+

Atıf

Bilimsel çalışmalarda ve makalelerde gösterildiği atıflar.

Kulak Burun Bogaz Klinigi 1

Modern Tanı Teknolojileri

Erken teşhis hayat kurtarır! İleri teknoloji tanı yöntemleriyle hızlı ve yerinde müdahaleler, güvenilir ve kalıcı sonuçlar…

Kulak cerrahisi, kafa tabanı cerrahisi, burun cerrahisi, pediatrik KBB ve baş boyun cerrahisi hastalıkları için kapsamlı muayeneler, bilgisayarlı tomografi, MR, Pet-BT gibi metotlar, hastanın yaşına, şikayetine ve genel sağlık durumuna göre tetkiklerle hızlı tanı koyuyor, cerrahi uygulamaların başarı şansını arttırırken iyi ya da kötü huylu tümör oluşumlarını tespit ediyor ve tedavinin seyrini değiştiriyoruz.

Sağlığınız bilime dayalı, modern ve uluslararası standartlarda tanı ve tedavi yöntemlerimizle güven altında!

Medikal ve Cerrahi Tedaviler

20’den fazla branşta, uzman bakış açısı ve gelişmiş cerrahi tekniklerle hastalarımızın sağlığını güven altına alıyoruz.

Gündelik hayatınızı zorlaştıran ve genel sağlığınızı etkileyen işitme kaybından, kulak enfeksiyonu, kulak zarı delinmesi, menier hastalığı ve vertigo sorunlarına, burnunuzdaki şekil bozukluklarından nefes alma problemlerine, sinüzitten horlama şikayetlerinize, tükürük bezi tümöründen ağız içi kanserlere, çocuklarda bademcik ameliyatından kanal kistlerine kadar farklı hastalıklar için cerrahi ve tıbbi tedavi imkanları sunuyoruz.

Prof. Dr. Serkan Orhan uzmanlığında kalıcı çözümler! Yerinde teşhis ve doğru tedaviyle mutluluğunuzu düşünüyoruz!

Kulak Burun Bogaz Hastanesi 25
En Iyi Kulak Burun Bogaz Hastanesi 1

Binlerce Mutlu Hasta

Prof. Dr. Serkan Orhan ile Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen hastalar sağlıklarına kavuştu!

Uluslararası standartlarda tedavi anlayışı, yüksek hizmet standartları ve 20 yılı aşkın deneyimle hastalarının memnuniyetini öncelik olarak gören Prof. Dr. Serkan Orhan, kişiselleştirilmiş tedavi hizmetleriyle hem estetik kaygıları ortadan kaldırıyor hem de hastalarının sağlığına kavuşmasına destek oluyor.

Tedavi öncesi ve sonrası hekiminizin desteğini ve ilgisini her daim hissetmek, güler yüzlü ve samimi bir atmosferde kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız Prof. Dr. Serkan Orhan yanınızda…

Doktorunuzu Yakından Tanıyın! – Prof. Dr. Serkan Orhan

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın klinik ve akademik çalışmalarını, uyguladığı tedavileri, yer aldığı TV programlarını, hasta yaklaşımını ve sosyal hayatını yakından görün; doktorunuzu daha iyi tanıyın.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Asistanlarımızla Randevunuzu Planlayın

Sosyal Medyada Biz

Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 408 45 45