Kulak Burun Boğaz Hastalıklarına Etkin Tedavilerle Her Zaman Yanınızdayız!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Erken Teşhis, Doğru Tedavi

Bilimin, Teknolojinin ve Tecrübenin Işığında!

Kulak burun boğaz hastalıklarının tedavisinde multidisipliner yaklaşım, modern tanı yöntemleri, medikal ve cerrahi uygulamalarla sağlığınız emin ellerde!

15

Yıllık Deneyim

80

Bilimsel Makale

3

Mesleki Ödül

No Image

KBB Kanser ve Hastalık Risk Grubunda Mısınız?

Sağlığınız Bizim İçin Değerli! Yeni Nesil Tedavi Yöntemleriyle KBB Hastalıklarına Etkin Çözümler!

Kulak, burun, boğaz ve baş boyun hastalıklarının tıbbi ve cerrahi tedavisinde uzman bakış açısı, son teknoloji teşhis ve tedavi yöntemleriyle fark yaratan sonuçlar, kişiselleştirilmiş ve ihtiyaca yönelik çözümlerle hayatınıza değer katıyoruz!

Görsel

Kişiye Özel Yöntemler

Prof. Dr. K. Serkan Orhan ile tamamen size özel, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan, memnuniyet odaklı tedavi yöntemleri.

Görsel

İleri Teknolojik Tedaviler

KBB tedavilerinde uluslararası standartlar, rejeneratif tıp yöntemleri, güncel metodlar ve tamamlayıcı uygulamalarla hızlı sonuçlar.

Görsel

Uzmanlık ve İlgi

Tedavi öncesi ve sonrası bilgilendirici, ilgili ve güler yüzlü hasta yaklaşımı, her türlü sorun ve sorularınız için uzman desteği.

Belirtileri Görmezden Gelmeyin!

Kulak çınlamasını, bademcik iltihabını, ağız içi yaraları, horlamayı ya da koku alamamayı göz ardı etmeyin! Şikayetlerinizin altında yatan nedenleri doktorunuzdan öğrenin, erken teşhis ile sağlığınızı koruyun!

Kulak Cerrahisi – Yaşam Standartlarınızı Arttıracak Tedaviler!

Gündelik hayatınızı zorlaştıran ve genel sağlığınızı etkileyen işitme kaybı, kulak enfeksiyonu, doğumsal kulak hastalıkları, kulak çınlaması, kulak zarı delinmesi, orta kulak ameliyatı ve kulak estetiği sorunlarına Prof. Dr. Serkan Orhan uzmanlığında kalıcı çözümler! Yerinde teşhis ve doğru tedaviyle mutluluğunuzu düşünüyoruz!

Baş Boyun Cerrahisi – Alanında Uzman ve Deneyimli Bir Ekiple Sağlığınız Güvende!

Sağlığınız bilime dayalı, modern ve uluslararası standartlarda tanı ve tedavi yöntemlerimizle güven altında! Bademcik ameliyatı, vertigo, baş boyun kanseri, yüz travması, ses ve konuşma bozuklukları tedavisinde inovatif yaklaşımlar ve güvenilir uygulamalarla yanınızdayız!

Görsel

Prof. Dr. Serkan Orhan Mesleki Başarı Ödülleri

2013 Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı Ödülü

Ödüller

Burun Cerrahisi – Estetik Kaygılarınızdan Kurtulun, Kendinizi Daha Çok Sevin!

Burnunuzdaki şekil bozukluklarından nefes alma problemlerine, sinüzitten horlama şikayetlerinize, koku alamamadan geniz eti büyümesine kadar sorununuza özel yaklaşımlarla hem estetik kaygılarınızı ortadan kaldırıyor hem de sağlığınıza kavuşmanıza destek oluyoruz!

Pediyatrik KBB ile Çocuklarınız Geleceğe Güvenle Gülümsesin!

Çocuklar için sinüzit, orta kulak iltihabı, kulak zarı problemleri, bademcik ve kepçe kulak sorunları için konforlu tedaviler, doktor korkusunu yenecek ilgi ve samimiyet! Prof. Dr. Serkan Orhan ile tanışın, çocuklarınıza sağlıklı bir gelecek armağan edin!

Prof. Dr. Serkan Orhan İle Daha Sağlıklı ve Mutlu Bir Hayat!

Kulak cerrahisi, baş boyun cerrahisi, burun cerrahisi ve pediatrik KBB alanlarında uzman, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel desteği ve yüksek hasta memnuniyetiyle branşının profesyonel isimlerinden Prof. Dr. Serkan Orhan ile hayatınıza sağlık katın!

İlk Randevu

KBB hastalıklarıyla ilgili sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Teşhis

Gelişmiş tanı yöntemleriyle hastalığın en doğru ve hızlı şekilde tanımının yapılması.

Tedavi Planı

Hastanın genel sağlık durumuna, yaşına ve diğer etmenlere göre tedavi şeklinin oluşturulması.

Görsel

Modern Tedaviler

Dünya standartlarına uygun, en yeni ve modern yöntemlerle kişiye özel tedavi uygulamaları.

Düzenli Kontroller

Tedavinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıran, hastanın genel sağlığının izleneceği düzenli kontroller.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online uzman hekim danışmanlığı.

No Image

Prof. Dr. K. Serkan Orhan

1976 yılında Tokat’ta doğan Prof. Dr. K. Serkan Orhan, 1999’da İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'ni bitirmiş; 2004’te ise İ.Ü. Çapa Tıp Fakültesi'nde Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanlık Eğitimini tamamlamıştır.

2003’te Almanya’da ST. Radbound University Department Of Orl’de, 2004-2005 yıllarında Memorial Şişli Hastanesi'nde, 2005-2007 yılları arasında Özel Çapa Hastanesi'nde, 2007-2008 yıllarında Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığında, 2008-2009 yılları arasında Medicalpark Bahçelievler Hastanesi'nde, 2009-2010 yılları arasında Nisa Hastanesi'nde, 2012’de The Royal National Ear Nose And Throat Hospital'da, 2015’de Miller School Of Medicine Department Of Orl’de, 2017’de House Ear Clinic'te Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmıştır.

Prof. Dr. Serkan Orhan 2010 yılından bu yana İstanbul Üniversitesi KBB Anabilim Dalı'nda ve 2018 yılından itibaren ise Memorial Bahçelievler Hastanesi'nde Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Prof. Dr. K. Serkan Orhan Kimdir?

Çalışmaları, Mesleki Başarılar ve Ödüller

Prof. Dr. Serkan Orhan, hem eğitim hem de mesleki hayatı boyunca ulusal ve uluslararası birçok kongrede sözlü ve yazılı sunum yapmış, çalışmalarıyla ödüllere layık görülmüştür.

Prof. Dr. Serkan Orhan, ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış 80’in üzerinde bilimsel yayın, 400’ün üzerinde atıf, yurt içi ve yurt dışı kongrelerde sunulan 70’in üzerinde bildiri, uluslararası dergilerde yayınlanmış 5 cerrahi teknik ve 6 bildiri ödülü ile alanının en deneyimli hekimlerinden biridir.

KBB Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan, Otoloji-Nörotoloji Derneği (Genel Sekreter), Türk KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Türk Tabipleri Birliği üyesidir.

Mesleki Başarılar
No Image
No Image

Uzmanlık ve Mesleki İlgi Alanları

Prof. Dr. Serkan Orhan, hastalarına en güncel ve kalıcı tedavi çözümlerini sunmak için Kulak Burun Boğaz Hastalıkları branşı ve ilgili alt dallarıyla ilgili bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Kulak cerrahisi, baş boyun cerrahisi, burun cerrahisi ve pediatrik KBB alanlarında akademik ve bilimsel çalışmalarına devam ederek tedavi tekniklerini ve hasta yaklaşımını güncellemekte, en modern ve ileri çözümleri sunmaktadır.

Deneyimli ve güler yüzlü ekibi, Türkiye’nin en iyi hastanelerinde uyguladığı etkili tedavilerle hastalarına ayrıcalıklı bir tedavi deneyimi sunmaktadır.

Tedaviler

Hasta Yorumları

Görmezden Gelmeyin!

Sağlık sorunlarınızı göz ardı etmeyin, tedavi şansınızı arttırın!

Tedavinizi Olun!

Size özel tedavilerle ve yöntemlerle kendiniz için en doğrusunu yapın!

Sağlığınızı Yeniden Kazanın!

Şikayetlerinizden kurtulun, kendinizi daha mutlu ve sağlıklı hissedin!

Doktorunuzu Yakından Tanıyın! – Prof. Dr. Serkan Orhan

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın klinik ve akademik çalışmalarını, uyguladığı tedavileri, yer aldığı TV programlarını, hasta yaklaşımını ve sosyal hayatını yakından görün; doktorunuzu daha iyi tanıyın.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

15+

Yıllık Mesleki Tecrübe

KBB hastalıkları alanında profesyonel kariyer ve deneyim.

80+

Bilimsel Makale

KBB tedavileri ve yaklaşımlarıyla ilgili bilimsel makaleler.

40+

Ulusal ve Uluslararası Bildiri

Yurt içi ve yurt dışı kongre ve konferans bildirileri.

3+

Mesleki Ödül

Alanına yaptığı katkılar ve çalışmalarıyla aldığı ödüller.

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın Üye Olduğu Kuruluşlar ve Sertifikaları

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan’ın sertifikalarını, anlaşmalı olduğu kurumları ve referanslarını inceleyin, profesyonel ve deneyimli bir hekimden destek almanın ayrıcalığını yaşayın.

Prof. Dr. Serkan Orhan’ı Instagram’dan Takip Edin!

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın tedavi uygulamalarından fotoğrafları, bilimsel çalışmalarından ve sosyal hayatından kareleri görmek için hekiminizi Instagram’dan takip edin. Aklınıza takılanları ve tedavilerle ilgili merak ettiklerinizi doktorunuza danışın…

Sosyal Medyada Biz

Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 408 45 45