Kulak Burun Boğaz Hastalıklarına Etkin Tedavilerle Her Zaman Yanınızdayız!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bademcik – Geniz Eti Tedavisi

Çocuklarımıza Sağlıklı Bir Gelecek Sunuyoruz!

Vücudun savunma sisteminin önemli ögelerinden olan ve bağışıklık hücrelerinden oluşan bademcik ve geniz eti dokularında meydana gelen rahatsızlıklar uzman ellerde çözüme kavuşuyor!

Çocukluk çağında sıkılıkla görülen bademcik iltihapları ve geniz eti büyümelerini tedavi ederek işitme kayıpları, horlama, ağızdan soluma, gece öksürükleri, burun akıntıları gibi şikayetlerinin önüne geçiyor, rahatsızlıkların kronikleşerek daha ciddi boyutlara ulaşmasını engelliyoruz.

Ortodontik bozukluklardan yüz gelişiminde gerilemeye, konuşma rahatsızlıklarından uyku apnesine kadar çocuklarımızın sağlığını ve psikolojisini etkileyecek sorunlara Prof. Dr. Serkan Orhan ile güvenli tedavi ayrıcalığı sunuyoruz!

Bademcik ve geniz eti hastalıkları tedavisinde cerrahi sınırı 4 – 5 yaş olarak belirlenmiştir. Solunumu engelleyen geniz et ve bademcikler yaş sınırı olmaksızın alınmaktadır. Üst yaş sınırı ise bulunmamaktadır, genel olarak ileri yaşlarda hastalıkların görülme oranı düşüktür.

Bademcik Geniz Eti Tedavisi

Çocuklarınız Bademcik ve Boğaz Ağrısından mı Şikayetçi?

Sağlığınız Bizim İçin Değerli! Yeni Nesil Tedavi Yöntemleriyle KBB Hastalıklarına Etkin Çözümler!

Kulak, burun, boğaz ve baş boyun hastalıklarının tıbbi ve cerrahi tedavisinde uzman bakış açısı, son teknoloji teşhis ve tedavi yöntemleriyle fark yaratan sonuçlar, kişiselleştirilmiş ve ihtiyaca yönelik çözümlerle hayatınıza değer katıyoruz!

Bademcik Geniz Eti Tedavisi 1

Kişiye Özel Yöntemler

Prof. Dr. K. Serkan Orhan ile tamamen çocuklarınıza özel, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan, memnuniyet odaklı tedavi yöntemleri.

Bademcik Ameliyati

İleri Teknolojik Tedaviler

KBB tedavilerinde uluslararası standartlar, rejeneratif tıp yöntemleri, güncel metodlar ve tamamlayıcı uygulamalarla hızlı sonuçlar.

Geniz Eti Ameliyati

Uzmanlık ve İlgi

Tedavi öncesi ve sonrası bilgilendirici, ilgili ve güler yüzlü hasta yaklaşımı, her türlü sorun ve sorularınız için uzman desteği.

Çocuklarınızı Önemseyin!

Çocuklarınızın sağlığını ve psikolojisini etkileyen durumları göz ardı etmeyin! Solunum, yutkunma ve boğaz ağrısı şikayetlerinin altında yatan nedenleri doktorunuzdan öğrenin…

Prof. Dr. Serkan Orhan İle Daha Sağlıklı ve Mutlu Bir Hayat!

Kulak cerrahisi, baş boyun kanser cerrahisi, burun cerrahisi ve pediatrik KBB alanlarında uzman, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel desteği ve yüksek hasta memnuniyetiyle branşının profesyonel isimlerinden Prof. Dr. Serkan Orhan ile hayatınıza sağlık katın!

Hızlı Randevu

KBB hastalıklarıyla ilgili sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Teşhis

Gelişmiş tanı yöntemleriyle hastalığın en doğru ve hızlı şekilde tanımının yapılması.

Tedavi Planı

Hastanın genel sağlık durumuna, yaşına ve diğer etmenlere göre tedavi şeklinin oluşturulması.

Uzman Dr Serkan Orhan 20

Modern Tedaviler

Dünya standartlarına uygun, en yeni ve modern yöntemlerle kişiye özel tedavi uygulamaları.

Düzenli Kontroller

Tedavinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıran, hastanın genel sağlığının izleneceği düzenli kontroller.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online uzman hekim danışmanlığı.

Bademcik Geniz Eti Tedavisinde Modern ve Pratik Teknikler – Çocuklarınızın Sağlığı Emin Ellerde!

Çocuklarınız sık sık ateşli bademcik iltihabı geçiriyorsa, solunum ve yutma güçlüğü yaşıyorsa, yaşam konforu ve psikolojisi bu durumlardan çok etkileniyorsa KBB Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan ile tanışın!

Cocuklarda Bademcik Ameliyati 2

Randevunuzu Planlayın

Pediatrik KBB sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

Geniz Eti Ameliyati Fiyati 1

Doktorunuza Danışın

Bademcik geniz eti tedavisi hakkında bilgi alın ve aklınıza takılanları doktorunuza sorun.

Bademcik Ameliyati Fiyat 1

Çocuklarınızın Sağlığını Koruyun

Hızlı teşhis ve etkili tedavilerle çocuklarınız daha mutlu, sağlıklı ve özgür hissetsin!

Biliyor Musunuz?

Son bir yılda 7 defa veya son iki yılda yıl başına 5'şer defa veya son üç yılda yıl başına 3'er defa ya da daha sık ateşli bademcik iltihaplanması geçirilmesi durumlarında bademcik cerrahisi gerekmektedir.

Hasta Yorumları

Görmezden Gelmeyin!

Çocuklarınızın sağlık sorunlarını göz ardı etmeyin, tedavi şanslarını arttırın!

Doktorunuza Güvenin!

Çocuklara özel KBB tedavileriyle sağlıklarını korumalarına yardımcı olun!

Geleceğe Güvenle Baksınlar!

Çocuklarınızın daha sağlıklı, mutlu ve özgür hissetmelerini sağlayın!

Doktorunuzu Yakından Tanıyın! – Prof. Dr. Serkan Orhan

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın klinik ve akademik çalışmalarını, uyguladığı tedavileri, yer aldığı TV programlarını, hasta yaklaşımını ve sosyal hayatını yakından görün; doktorunuzu daha iyi tanıyın.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

15+

Yıllık Mesleki Tecrübe

KBB hastalıkları tedavisinde profesyonel kariyer ve deneyim.

80+

Bilimsel Makale

KBB tedavileri ve yaklaşımlarıyla ilgili bilimsel makaleler.

40+

Ulusal ve Uluslararası Bildiri

Yurt içi ve yurt dışı kongre ve konferans bildirileri.

3+

Mesleki Ödül

Alanına yaptığı katkılar ve çalışmalarıyla aldığı ödüller.

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın Üye Olduğu Kuruluşlar ve Sertifikaları

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan’ın sertifikalarını, anlaşmalı olduğu kurumları ve referanslarını inceleyin, profesyonel ve deneyimli bir hekimden destek almanın ayrıcalığını yaşayın.

Prof. Dr. Serkan Orhan’ı Instagram’dan Takip Edin!

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın tedavi uygulamalarından fotoğrafları, bilimsel çalışmalarından ve sosyal hayatından kareleri görmek için hekiminizi Instagram’dan takip edin. Aklınıza takılanları ve tedavilerle ilgili merak ettiklerinizi doktorunuza danışın…

Sosyal Medyada Prof. Dr. Serkan Orhan

Sıkça Sorulan Sorular

Bademcik geniz eti tedavi fiyatları; hastanın şikayetlerinin şiddetine, tercih edilen operasyon şekline ve kapsamına, yaşına ve genel sağlık durumuna göre belirlenmektedir. Bademcik geniz eti tedavi fiyatları hakkında bilgi almak ve doktorunuzla görüşmek için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

KBB Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan’dan randevu almak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Telefon, Whatsapp, Mail gibi iletişim kanallarıyla randevunuzu oluşturabilirsiniz. Bademcik geniz eti tedavisi için gerekli muayene ve tanı süreçlerinden geçerek cerrahi uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Üst solunum yolunun bademcik ve geniz eti büyüklüğüne bağlı olarak tıkanması, bademcik etrafında apse (Peritonsiller apse) oluşması, kötü huylu tümör şüphesi, çene yapısını bozan geniz eti ve bademcik büyümeleri gibi nedenlerle çocuklarda bademcik cerrahisi uygulanmalıdır. Ayrıca son bir yılda 7 defa, son iki yılda yıl başına 5'şer defa ya da son üç yılda yıl başına 3'er defa ve daha sık ateşli bademcik iltihaplanması geçirilmesi durumlarında bademcik cerrahisi gerekmektedir.

Bademcik ameliyatları riski oldukça düşük orandadır. İstatistiklere bakıldığında 14 bin ameliyattan birinde anestezi ya da cerrahiye bağlı olarak komplikasyon oluştuğu gözlenmiştir. Ameliyat sonrası ciddi kanama binde 5 gibi bir düşük oranda seyretmektedir. Yapılan araştırmalara göre bademcikleri alınmış kişilerde bağışıklık sisteminde zayıflama olduğunu gösteren bir veriye rastlanmamıştır. Aynı zamanda bademciği alınan kişilerde bademciği alınmayan kişilerle aynı oranda farenjit görülmektedir.

Randevu Al

Prof Dr Serkan Orhan Iletisim 18
Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 408 45 45