Kulak Burun Boğaz Hastalıklarına Etkin Tedavilerle Her Zaman Yanınızdayız!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Brankial Kist Tedavisi

Kanser Tehlikesi Olan Kistlere Dikkat Edin!

Anne karnında görülmeye başlanan, boynun yan kısımlarında meydana gelen gelişimsel anomali brankial kistlerin tedavisinde profesyonel hekim desteği!

Boyun ve boğaz dokularında genetik faktörler ya da radyasyon gibi dış faktörlerden ötürü oluşan brankial patolojiler için uluslararası standartlarda cerrahi uygulamalar, gelişmiş tetkik ve tedavi teknolojileriyle çocuklarınızın sağlığını iyileştiriyoruz. Tedavi sonrası kontrollerle elde ettiğimiz başarılı sonucu korumaya dikkat ediyoruz.

Prof. Dr. Serkan Orhan ile vakit kaybetmeden çocuklarınızın KBB tedavilerini yaptırın, onları ciddi sağlık sorunları ile karşılaşmaktan koruyun!

İlk başta zararsız olarak görülen brankial kistler, zamanla vücuda yayılım gösterebilir, çoğu zaman ağrı yapar ve organları hareket ettirmeyi engelleyebilir. Tedavi edilmezse tekrarlar ve cerrahi olarak çıkarılması daha da güçleşir.

Brankial Kist Tedavisi

Çocuğunuzun Baş ve Boyun Çevresinde Şişlik mi Var?

Sağlığınız Bizim İçin Değerli! Yeni Nesil Tedavi Yöntemleriyle KBB Hastalıklarına Etkin Çözümler!

Kulak, burun, boğaz ve baş boyun hastalıklarının tıbbi ve cerrahi tedavisinde uzman bakış açısı, son teknoloji teşhis ve tedavi yöntemleriyle fark yaratan sonuçlar, kişiselleştirilmiş ve ihtiyaca yönelik çözümlerle hayatınıza değer katıyoruz!

Brankial Kist Tedavi 1

Kişiye Özel Yöntemler

Prof. Dr. K. Serkan Orhan ile tamamen çocuklarınıza özel, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan, memnuniyet odaklı tedavi yöntemleri.

Brankial Kist Ameliyati 1

İleri Teknolojik Tedaviler

KBB tedavilerinde uluslararası standartlar, rejeneratif tıp yöntemleri, güncel metodlar ve tamamlayıcı uygulamalarla hızlı sonuçlar.

Brankial Kist Cerrahisi 1

Uzmanlık ve İlgi

Tedavi öncesi ve sonrası bilgilendirici, ilgili ve güler yüzlü hasta yaklaşımı, her türlü sorun ve sorularınız için uzman desteği.

Çocuklarınızı Önemseyin!

Çocuklarınızın sağlığını ve psikolojisini etkileyen durumları göz ardı etmeyin! Solunum, yutkunma ve boğaz ağrısı şikayetlerinin altında yatan nedenleri doktorunuzdan öğrenin…

Prof. Dr. Serkan Orhan İle Daha Sağlıklı ve Mutlu Bir Hayat!

Kulak cerrahisi, baş boyun kanser cerrahisi, burun cerrahisi ve pediatrik KBB alanlarında uzman, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel desteği ve yüksek hasta memnuniyetiyle branşının profesyonel isimlerinden Prof. Dr. Serkan Orhan ile hayatınıza sağlık katın!

Hızlı Randevu

KBB hastalıklarıyla ilgili sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Teşhis

Gelişmiş tanı yöntemleriyle hastalığın en doğru ve hızlı şekilde tanımının yapılması.

Tedavi Planı

Hastanın genel sağlık durumuna, yaşına ve diğer etmenlere göre tedavi şeklinin oluşturulması.

Uzman Dr Serkan Orhan 24

Modern Tedaviler

Dünya standartlarına uygun, en yeni ve modern yöntemlerle kişiye özel tedavi uygulamaları.

Düzenli Kontroller

Tedavinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıran, hastanın genel sağlığının izleneceği düzenli kontroller.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online uzman hekim danışmanlığı.

Brankial Kist Tedavisinde Modern ve Pratik Teknikler – Çocuklarınızın Sağlığı Emin Ellerde!

Çocuklarınızın boyun bölgesinde elinize gelen bir kitle varsa vakit kaybetmeden KBB Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan ile tanışın! İhmal edilen, görmezden gelinen sağlık sorunları ciddi sıkıntılara yol açabilir…

Brankial Kist Tedavi

Randevunuzu Planlayın

Pediatrik KBB sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

Brankial Kist Cerrahisi

Doktorunuza Danışın

Brankial kist tedavisi hakkında bilgi alın ve aklınıza takılanları doktorunuza sorun.

Brankial Kist Ameliyati

Çocuklarınızın Sağlığını Koruyun

Hızlı teşhis ve etkili tedavilerle çocuklarınız daha mutlu, sağlıklı ve özgür hissetsin!

Biliyor Musunuz?

Brankial kistler çocukluk döneminde fark edilmeyebilir. Enfekte olması durumunda kendini gösterir. Operasyon süresi yaklaşık 2 saattir ve başarı oranı %90 – 100’dür.

Hasta Yorumları

Görmezden Gelmeyin!

Çocuklarınızın sağlık sorunlarını göz ardı etmeyin, tedavi şanslarını arttırın!

Doktorunuza Güvenin!

Çocuklara özel KBB tedavileriyle sağlıklarını korumalarına yardımcı olun!

Geleceğe Güvenle Baksınlar!

Çocuklarınızın daha sağlıklı, mutlu ve özgür hissetmelerini sağlayın!

Doktorunuzu Yakından Tanıyın! – Prof. Dr. Serkan Orhan

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın klinik ve akademik çalışmalarını, uyguladığı tedavileri, yer aldığı TV programlarını, hasta yaklaşımını ve sosyal hayatını yakından görün; doktorunuzu daha iyi tanıyın.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

15+

Yıllık Mesleki Tecrübe

KBB hastalıkları tedavisinde profesyonel kariyer ve deneyim.

80+

Bilimsel Makale

KBB tedavileri ve yaklaşımlarıyla ilgili bilimsel makaleler.

40+

Ulusal ve Uluslararası Bildiri

Yurt içi ve yurt dışı kongre ve konferans bildirileri.

3+

Mesleki Ödül

Alanına yaptığı katkılar ve çalışmalarıyla aldığı ödüller.

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın Üye Olduğu Kuruluşlar ve Sertifikaları

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan’ın sertifikalarını, anlaşmalı olduğu kurumları ve referanslarını inceleyin, profesyonel ve deneyimli bir hekimden destek almanın ayrıcalığını yaşayın.

Prof. Dr. Serkan Orhan’ı Instagram’dan Takip Edin!

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın tedavi uygulamalarından fotoğrafları, bilimsel çalışmalarından ve sosyal hayatından kareleri görmek için hekiminizi Instagram’dan takip edin. Aklınıza takılanları ve tedavilerle ilgili merak ettiklerinizi doktorunuza danışın…

Sosyal Medyada Prof. Dr. Serkan Orhan

Sıkça Sorulan Sorular

Brankial kist tedavi fiyatları; hastanın şikayetlerinin şiddetine, kistin yerine ve büyüklüğüne, tercih edilen operasyon şekline ve kapsamına, yaşına ve genel sağlık durumuna göre belirlenmektedir. Brankial kist tedavi fiyatları hakkında bilgi almak ve doktorunuzla görüşmek için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

KBB Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan’dan randevu almak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Telefon, Whatsapp, Mail gibi iletişim kanallarıyla randevunuzu oluşturabilirsiniz. Brankial kist tedavisi için gerekli muayene ve tanı süreçlerinden geçerek cerrahi uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Brankial kistler için ilk bulgu doğumda boynun yan tarafında küçük iğne başı büyüklüğünde ağız olup, bazen buradan gözyaşı gibi berrak sıvının gelmesidir. Bazı durumlarda solunum yolu enfeksiyonlarından sonra kistte şişlik, kızarıklık ya da akıntı görülebilir. Enfekte olmaz ise kistin büyüklüğüne bağlı olarak farklı boyutlarda boyun kitleleri şeklinde görülür. Zaman içerisinde vücuda yayılım da gösterebilir.

Brankial kistler, enfeksiyonların tekrarlaması ve vücuda yayılması nedeniyle cerrahi tedavi gerektirir. Operasyon genel anestezi altında ve Pediatrik KBB uzmanı tarafından gerçekleştirilir. Enfeksiyon varlığında ise ilk olarak enfeksiyon tedavisi yapılmalıdır. Kistin veya diğer brankial kleft artıklarının cerrahi olarak çıkarılması işlemi gerçekleştirilir. 2 yaş üstü bebekler 4-6 saat sonra eve gönderilebilir. Hasta 48-72 saat sonra doktor tarafından görülür, kısa sürede normal hayatına dönebilir.

Randevu Al

Prof Dr Serkan Orhan Iletisim 22
Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 408 45 45