Kulak Burun Boğaz Hastalıklarına Etkin Tedavilerle Her Zaman Yanınızdayız!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bembeyaz Dişlerle Hayata Daha Mutlu Bakın!

Gülüşünüzden mutlu değilseniz, sağlıklı ve ışıl ışıl dişlere sahip olmak istiyorsanız estetik diş hekimliği tedavileri ile tanışmanın tam zamanı.

Dişlerinizde oluşan problemler sağlığınızı olduğu kadar sosyal hayatınızı da etkilemekte, estetik olmayan dişler özgüveninizi kaybetmenize neden olmaktadır. Üzülmeyin, kişisel ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak planlanan estetik diş hekimliği uygulamalarıyla hayal ettiğiniz sağlıklı gülümsemeye ulaşabilirsiniz!

Güzel bir gülüş kazanmak için Cliniqa Dental World'e gelin, kendine güvenen, dikkat çeken ve fark edilen gülümsemenizle hayatınızı renklendirin.

Dişler; sigara, çay, kahve kullanımı, yaşın ilerlemesi, kanal tedavisi, gelişim çağında alınan antibiyotikler, çeşitli sistemik rahatsızlıklar ve yanlış bakım nedeniyle renklerini kaybedebilir.

Sararmış Dişler Gülüşünüzü Mü Engelliyor?

Görsel

Gülüş Tasarımı

Estetik kaygılarınız özgürce gülmenize engel mi oluyor? Sorununuz için en doğru çözüm Gülüş Tasarımı!

Estetik diş hekimliği uygulamalarından gülüş tasarımı, yüz hatlarınıza, dudak kalınlığınıza, cinsiyetinize ve ten renginize göre değerlendirme yapılarak en uygun gülümsemenin tasarlanmasıdır. Sosyal ve iş hayatınız düşünülerek estetik diş hekimi kadromuz tarafından yaratılan yeni gülüşünüzle çekici ve entelektüel bir görünüm yakalarsınız.

Size özel olarak tasarlanan gülümsemenizle özgüveninizi geri kazanın, iş ve sosyal hayatınızda ilgi çeken ve fark edilen biri olun.

Gülüş Tasarımı Nedir?

Full Porselenler

Yaşla birlikte dişlerde meydana gelen aşınmalar ve renk değişimleri hem sağlık hem de estetik problemlere neden olur!

Diğer kaplamalara göre daha parlak ve dikkat çekici oldukları için tercih edilen full porselen kaplamalar, aşınma ve renk değişikliği sorunu olan dişlere bambaşka bir görünüm kazandırıyor. Estetik diş hekimi tedavileri diş eti sağlığını da koruyarak olası problemlerin önüne geçiyor.

Dişlerinizin şeklinden, görüntüsünden ve dayanıklılığından memnun değilseniz full porselen uygulamamızla hemen tanışmalısınız!

Full Porselenler Nedir?
Görsel
Görsel

Zirkonyum Kaplama

Dişlere eski görünümünü kazandıran zirkonyum kaplamalar sayesinde aşınmış ve rengi değişmiş dişler sorun olmaktan çıkıyor!

Zirkonyum esaslı porselenler normal metalden daha dayanıklı olmaları, hastanın ağzında doğal ve estetik bir görünüm yaratmaları ile kişinin yaşam kalitesini arttırmakta, kişiye ideal bir gülüş kazandırmaktadır.

Dişlerinizde doğal ve dikkat çekici bir görünüm elde etmek ve güvenle gülümsemek istiyorsanız zirkonyum kaplama uygulaması tam size göre! Estetik diş hekimi kadromuzla hemen tanışın...

Zirkonyum Kaplama Nedir?
Görsel

Işıldayan Bir Gülümsemeniz Olsun İster Misiniz?

Size özel Diş Kristali uygulamasını deneyin!

Bilgi Al

Estetik Diş Hekimliği Tedavi Yöntemleri

Estetik diş hekimliği tedavilerinde kullanılan son teknoloji yöntemlerle size özel, fark edilen ve ışıldayan sağlıklı gülüşlere kavuşabilirsiniz! Sosyal ve mesleki hayatta sağlam bir imaj oluşturmak istiyorsanız estetik diş tedavileri tam size göre!

Diş Etleriniz Sağlıklı Mı? Hemen Öğrenin!

Estetik Diş Hekimliği Tedavi Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Estetik diş hekimliği tedavilerinde uzman, güncel ve modern yöntemleri uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diş hekimlerimizle hayalinizdeki gülümsemeye hemen kavuşun, aynalarla barışın!

Hızlı Randevu

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Teşhis

Modern yöntemler ve gelişmiş teknolojiyle sorunun doğru tespit ve teşhisi.

Tedavi

Premium hizmetlerimiz ve kişiye özel yöntemlerle kalıcı ve %100 güvenilir uygulamalar.

Görsel

Kontrol

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.

Tamamlayıcı Uygulamalar

Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online diş hekimi danışmanlığı.

Estetik Diş Hekimliği Uygulamalarıyla Fark Edilen Gülüşler

Diş beyazlatma, porselen kaplama, estetik dolgu, bonding ve diş kristali gibi modern estetik diş tedavisi yöntemleriyle dişlerinize iyi bakın! Hem hayalinizdeki gülüşünüzü kazanın hem de kendinizi daha çok sevin!

Görsel

Randevunuzu Planlayın

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

Görsel

Doktorunuza Danışın

Diş tedavileri hakkında detaylı bilgi alın ve uygulama fiyatlarını diş hekiminize sorun.

Görsel

Sağlıklı Yaşayın

Doğru teşhis ve tedavi ile estetik kaygılarınız son bulsun, özgürce gülümseyin.

Biliyor Musunuz?

Kurumsal firmalarda çalışanların %40’ının en büyük korkusu görünüşlerinin beğenilmemesi. Estetik bir gülümseme ile bu korku tarihe karışıyor!

İlham Al, Harekete Geç

Dişlerinin Görünümünden Mutsuz Musun?

Rengini kaybetmiş dişler, düzensiz görüntü, kötü gülümseme artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Estetik diş hekimliği uygulamalarıyla hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

Özgürce Gülümse!

Artık gülüşünü saklama ve her an özgürce gülümsemenin keyfini çıkar.

Sıkça Sorulan Sorular

Estetik diş hekimliği fiyatları; gülüş tasarımı, full porselen, zirkonyum kaplama, lamina kaplama, estetik dolgu, diş beyazlatma, diş kristali, tam seramik ya da bonding uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, diğer diş tedavilerine ihtiyaç olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir. Estetik diş hekimliği tedavi ücretleriyle ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Cliniqa Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza diş sağlığı sorunlarından kurtulmaları ve hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Estetik diş hekimliği randevusu almak için iletişim sayfamıza gelerek telefon, WhatsApp ve mail gibi iletişim seçeneklerden yararlanabilir, asistanlarımız aracılığıyla estetik diş tedavisi randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Estetik diş hekimliği uygulamaları alanında uzman diş hekimleri tarafından güncel ekipmanlar ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Estetik diş tedavilerinde, diş doktorunuzun belirteceği bakım ve temizlik kriterlerine uymadığınız takdirde tedavi sonrası tüm sonuçlar sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Testler

Görsel
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diş hekimleri.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışından hastalarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diş kliniği.

Estetik Diş Hekimliği Fiyatları

Diş Tedavi Ücretleri

Estetik diş hekimliği fiyatları kişiye özel olarak belirlenmektedir. Gülüş tasarımı, full porselen, zirkonyum ve lamina kaplama, estetik dolgu, diş beyazlatma, diş kristali, tam seramik ya da bonding uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kişinin yaşına, farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Estetik diş fiyatları hakkında detaylı bilgi için diş hekiminizle iletişime geçebilirsiniz.

Diş Hekiminden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz

Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 408 45 45