Kulak Burun Boğaz Hastalıklarına Etkin Tedavilerle Her Zaman Yanınızdayız!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Koklear İmplantasyon

İleri İşitme Sorunlarına Teknolojik Tedaviler!

İşitme cihazlarından fayda göremeyen, her iki kulakta ileri ve çok ileri işitme kaybı olan hastalar için koklear implantasyon ile çözüm sunuyoruz!

İç kulağın içerisinde yer alan sinirleri elektriksel olarak uyarma prensibiyle çalışarak yeniden duymanızı sağlayan koklear impant teknolojisiyle doğuştan ya da sonradan görülen işitme kayıplarını kesin olarak tedavi ediyoruz. Erken yaşta tedavi imkanıyla çocuklarımızın konuşma ve dil becerilerinin desteklenmesini sağlıyoruz.

Sevdiklerinizin sesini duyabilmek, kendinizi güvende hissetmek, bağımsız ve sosyal bir hayat yaşamak için koklear implantasyon tedavilerinden yararlanın!

Araştırmalar, 18 aylık olmadan koklear implant ameliyatı geçirip yoğun bir terapi alan çocukların, daha ileri yaşta implant alan akranlarına göre; duyma, ses ve müziği anlamlandırma ve konuşmada daha iyi olduklarını göstermektedir.

Koklear Implantasyon

Yeniden Duymak Artık Çok Kolay!

Sağlığınız Bizim İçin Değerli! Yeni Nesil Tedavi Yöntemleriyle KBB Hastalıklarına Etkin Çözümler!

Kulak, burun, boğaz ve baş boyun hastalıklarının tıbbi ve cerrahi tedavisinde uzman bakış açısı, son teknoloji teşhis ve tedavi yöntemleriyle fark yaratan sonuçlar, kişiselleştirilmiş ve ihtiyaca yönelik çözümlerle hayatınıza değer katıyoruz!

Koklear Implant

Kişiye Özel Yöntemler

Prof. Dr. K. Serkan Orhan ile tamamen size özel, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan, memnuniyet odaklı tedavi yöntemleri.

Koklear Implant Fiyatlari

İleri Teknolojik Tedaviler

KBB tedavilerinde uluslararası standartlar, rejeneratif tıp yöntemleri, güncel metodlar ve tamamlayıcı uygulamalarla hızlı sonuçlar.

Koklear Implantasyon Doktor

Uzmanlık ve İlgi

Tedavi öncesi ve sonrası bilgilendirici, ilgili ve güler yüzlü hasta yaklaşımı, her türlü sorun ve sorularınız için uzman desteği.

Sağlığınızı Önemseyin!

Estetik ve fonksiyonel açıdan sağlığınızı ve psikolojinizi etkileyen durumları göz ardı etmeyin! Şikayetlerinizin altında yatan nedenleri doktorunuzdan öğrenin, erken teşhis ile sağlığınızı koruyun!

Prof. Dr. Serkan Orhan İle Daha Sağlıklı ve Mutlu Bir Hayat!

Kulak cerrahisi, baş boyun kanser cerrahisi, burun cerrahisi ve pediatrik KBB alanlarında uzman, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel desteği ve yüksek hasta memnuniyetiyle branşının profesyonel isimlerinden Prof. Dr. Serkan Orhan ile hayatınıza sağlık katın!

Hızlı Randevu

KBB hastalıklarıyla ilgili sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Teşhis

Gelişmiş tanı yöntemleriyle hastalığın en doğru ve hızlı şekilde tanımının yapılması.

Tedavi Planı

Hastanın genel sağlık durumuna, yaşına ve diğer etmenlere göre tedavi şeklinin oluşturulması.

Uzman Dr Serkan Orhan

Modern Tedaviler

Dünya standartlarına uygun, en yeni ve modern yöntemlerle kişiye özel tedavi uygulamaları.

Düzenli Kontroller

Tedavinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıran, hastanın genel sağlığının izleneceği düzenli kontroller.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online uzman hekim danışmanlığı.

Koklear İmplant Tedavisinde Modern ve Pratik Teknikler – İşitme Kayıplarına Son!

Doğuştan ya da sonradan işitme kaybınız varsa, hayatınızı daha özgür ve bağımsız yaşamak istiyorsanız Prof. Dr. Serkan Orhan ile tanışın! Vakit kaybetmeden tedavinizi planlayın, yeniden duymanın sınırsız konforunu yaşayın!

Biyonik Kulak Tedavisi

Randevunuzu Planlayın

İşitme kayıpları ve diğer sağlık sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

Koklear Implant Doktor

Doktorunuza Danışın

Koklear implantasyon hakkında detaylı bilgi alın ve aklınıza takılanları doktorunuza sorun.

Koklear Implant 1

Sağlıklı Yaşayın

Hızlı teşhis ve etkili tedavilerle işitme kaybı sorunundan kurtulun, özgürce yaşayın.

Biliyor Musunuz?

1 yaşında koklear implant ameliyatı olan çocuklarda normale yakın bir işitme elde edilmesi ve dil gelişiminin olma ihtimali %95 in üzerindedir. 2 yaşından sonra başarı oranı azalmaya başlamaktadır.

Hasta Yorumları

Çocuklarınızın Doğuştan İşitme Kaybı mı var?

Belirtileri görmezden gelmeyin, çocuklarınızın işitme problemlerini önemseyin.

Modern Tedavilerle Sağlık Kazanın!

Koklear implantasyon sayesinde doğumsal ve gelişimsel işitme kayıplarından kurtulun.

Özgürce Duymanın Tadını Çıkarın!

Çocuklarınız, siz, aileniz ve arkadaşlarınız, birbirinizin sesini duymanın güvenini yaşayın.

Doktorunuzu Yakından Tanıyın! – Prof. Dr. Serkan Orhan

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın klinik ve akademik çalışmalarını, uyguladığı tedavileri, yer aldığı TV programlarını, hasta yaklaşımını ve sosyal hayatını yakından görün; doktorunuzu daha iyi tanıyın.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

15+

Yıllık Mesleki Tecrübe

KBB hastalıkları tedavisinde profesyonel kariyer ve deneyim.

80+

Bilimsel Makale

KBB tedavileri ve yaklaşımlarıyla ilgili bilimsel makaleler.

40+

Ulusal ve Uluslararası Bildiri

Yurt içi ve yurt dışı kongre ve konferans bildirileri.

3+

Mesleki Ödül

Alanına yaptığı katkılar ve çalışmalarıyla aldığı ödüller.

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın Üye Olduğu Kuruluşlar ve Sertifikaları

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan’ın sertifikalarını, anlaşmalı olduğu kurumları ve referanslarını inceleyin, profesyonel ve deneyimli bir hekimden destek almanın ayrıcalığını yaşayın.

Prof. Dr. Serkan Orhan’ı Instagram’dan Takip Edin!

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın tedavi uygulamalarından fotoğrafları, bilimsel çalışmalarından ve sosyal hayatından kareleri görmek için hekiminizi Instagram’dan takip edin. Aklınıza takılanları ve tedavilerle ilgili merak ettiklerinizi doktorunuza danışın…

Sosyal Medyada Prof. Dr. Serkan Orhan

Sıkça Sorulan Sorular

Koklear implantasyon fiyatları; hastanın işitme kaybının şiddetine, tercih edilen operasyon şekline ve kapsamına, yaşına ve genel sağlık durumuna göre belirlenmektedir. Koklear implantasyon fiyatları hakkında bilgi almak ve doktorunuzla görüşmek için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Koklear implant; ileri, çok ileri ya da tam işitme kaybı yaşayan kişiler, doğuştan işitme kaybı olan çocuklar, iç kulak hastalıklarından sonra işitme cihazlarının yetersiz kaldığı kişiler, çeşitli hastalıklar, kazalar ve ameliyatlar gibi nedenlerle sonradan işitme kaybına uğrayan yetişkin bireyler, 1 yaş üzerinde olan ve her iki kulakta da işitme kaybı yaşayan çocuklar, duyma eşiğinin en az 70 dB (desibel) üzerinde olduğu ve konuşmaları en fazla %30 oranında anlayan kişiler için uygundur.

Koklear implant gerçekleştikten 3-6 hafta sonra kişiye özel hazırlanan konuşma işlemcisi takılır. Bilgisayar üzerinden konuşma işlemcisinin programı, sesin tınısı, gürlüğü ve zamanlama ayarları yapılır. Bilgisayar kontrol edilmiş seviyelerde ürettiği sinyalleri konuşma işlemcisi vasıtasıyla kullanıcıya iletir. Kişinin duyabileceği en yüksek ve en düşük ses seviyesi belirlenir. İleri seanslarda bu program tekrar ayarlanır. Düzenli takip programı uygulanarak herhangi bir sorun olmaması sağlanır.

Bütün cerrahi işlemlerde olduğu gibi koklear implant cerrahisinde de risk bulunmaktadır. Anesteziye bağlı riskler, yüz sinirinin cerrahi bölgeden geçmesine bağlı olarak yüz felci riski, nadir olsa da beyin sıvısı kaçağı, iç kulak açılması nedeniyle nadir şekilde menenjit gelişimi ve cihazın bozulma riski bulunmaktadır.

Randevu Al

Prof Dr Serkan Orhan Iletisim
Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 408 45 45