Kulak Burun Boğaz Hastalıklarına Etkin Tedavilerle Her Zaman Yanınızdayız!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Otoskleroz Cerrahisi

İşitme Kayıplarında Modern Uygulamalar!

Orta kulakta ve iç kulakta anormal kemik yapımıyla ortaya çıkan otoskleroz hastalığı için etkin ve kalıcı tedavilerimizle yanınızdayız!

İşitme kaybı türlerinden olan otoskleroz için alanında uzman ekibimizle, tamamen size özel planlanan otoskleroz cerrahi uygulamalarıyla ve multidisipliner bir yaklaşımla kesin çözümler sunuyoruz. Hayatınızı ve yaşam standartlarınızı engellemeden, ileri işitme kayıplarının önüne geçiyoruz.

İşitme kaybı ve kulak çınlaması şikayetleriniz varsa otoskleroz sorunuyla karşı karşıya olabilirsiniz. Erken teşhis ve doğru tedavi için KBB Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan ile tanışın!

İç kulak kireçlenmesi olarak bilinen otoskleroz hastalığı işitme kaybının sık görülen nedenlerinden biridir. Üzengi kemikçiğinin iç kulak ile komşu olduğu duvarda meydana gelen yapısal kireçlenme sonucu oluşan iletim tipi işitme kaybı olarak tanımlanmaktadır.

Otoskleroz Cerrahisi

Pratik ve Güvenilir Cerrahi Tedavilerle Yeniden Duyacaksınız!

Sağlığınız Bizim İçin Değerli! Yeni Nesil Tedavi Yöntemleriyle KBB Hastalıklarına Etkin Çözümler!

Kulak, burun, boğaz ve baş boyun hastalıklarının tıbbi ve cerrahi tedavisinde uzman bakış açısı, son teknoloji teşhis ve tedavi yöntemleriyle fark yaratan sonuçlar, kişiselleştirilmiş ve ihtiyaca yönelik çözümlerle hayatınıza değer katıyoruz!

Otoskleroz Tedavisi

Kişiye Özel Yöntemler

Prof. Dr. K. Serkan Orhan ile tamamen size özel, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan, memnuniyet odaklı tedavi yöntemleri.

Otoskleroz Ameliyati

İleri Teknolojik Tedaviler

KBB tedavilerinde uluslararası standartlar, rejeneratif tıp yöntemleri, güncel metodlar ve tamamlayıcı uygulamalarla hızlı sonuçlar.

Otoskleroz Ameliyati Fiyati

Uzmanlık ve İlgi

Tedavi öncesi ve sonrası bilgilendirici, ilgili ve güler yüzlü hasta yaklaşımı, her türlü sorun ve sorularınız için uzman desteği.

Sağlığınızı Önemseyin!

Estetik ve fonksiyonel açıdan sağlığınızı ve psikolojinizi etkileyen durumları göz ardı etmeyin! Şikayetlerinizin altında yatan nedenleri doktorunuzdan öğrenin, erken teşhis ile sağlığınızı koruyun!

Prof. Dr. Serkan Orhan İle Daha Sağlıklı ve Mutlu Bir Hayat!

Kulak cerrahisi, baş boyun kanser cerrahisi, burun cerrahisi ve pediatrik KBB alanlarında uzman, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel desteği ve yüksek hasta memnuniyetiyle branşının profesyonel isimlerinden Prof. Dr. Serkan Orhan ile hayatınıza sağlık katın!

Hızlı Randevu

KBB hastalıklarıyla ilgili sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Teşhis

Gelişmiş tanı yöntemleriyle hastalığın en doğru ve hızlı şekilde tanımının yapılması.

Tedavi Planı

Hastanın genel sağlık durumuna, yaşına ve diğer etmenlere göre tedavi şeklinin oluşturulması.

Uzman Dr Serkan Orhan 1

Modern Tedaviler

Dünya standartlarına uygun, en yeni ve modern yöntemlerle kişiye özel tedavi uygulamaları.

Düzenli Kontroller

Tedavinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıran, hastanın genel sağlığının izleneceği düzenli kontroller.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online uzman hekim danışmanlığı.

Otoskleroz Tedavisinde Modern ve Pratik Teknikler – İşitme Kayıplarına Son!

Tek ya da iki kulağınızda birden işitme kaybı oluşmaya başladıysa, baş dönmesi ve denge problemleri yaşıyorsanız Prof. Dr. Serkan Orhan ile tanışın! Vakit kaybetmeden tedavinizi planlayın, yeniden duymanın sınırsız konforunu yaşayın!

Otoskleroz Odyogram

Randevunuzu Planlayın

İşitme kayıpları ve diğer sağlık sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

Otoskleroz En Iyi Doktor

Doktorunuza Danışın

Otoskleroz Cerrahisi hakkında detaylı bilgi alın ve aklınıza takılanları doktorunuza sorun.

Otoskleroz Tedavi Fiyatlari

Sağlıklı Yaşayın

Hızlı teşhis ve etkili tedavilerle işitme kaybı sorunundan kurtulun, özgürce yaşayın.

Biliyor Musunuz?

Otoskleroz ön tanısı konulan hastalarda, hastalığın şiddeti ve hastanın tercihlerine göre tedavi planı yapılmaktadır. Yeni başlayan ve klinik olarak kişiyi çok fazla etkilemeyen durumlarda hasta işitme testleriyle takip edilebilir.

Hasta Yorumları

İşitme Kaybı Sorunu mu Yaşıyorsunuz?

Belirtileri görmezden gelmeyin, işitme problemlerinizi önemseyin.

Modern Tedavilerle Sağlık Kazanın!

Otoskleroz Cerrahisi sayesinde işitme kaybının psikolojik ve fiziksel etkilerinden kurtulun.

Özgürce Duymanın Tadını Çıkarın!

Çocuklarınızın, ailenizin ve arkadaşlarınızın sesini duymanın güvenini yaşayın.

Doktorunuzu Yakından Tanıyın! – Prof. Dr. Serkan Orhan

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın klinik ve akademik çalışmalarını, uyguladığı tedavileri, yer aldığı TV programlarını, hasta yaklaşımını ve sosyal hayatını yakından görün; doktorunuzu daha iyi tanıyın.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

15+

Yıllık Mesleki Tecrübe

KBB hastalıkları tedavisinde profesyonel kariyer ve deneyim.

80+

Bilimsel Makale

KBB tedavileri ve yaklaşımlarıyla ilgili bilimsel makaleler.

40+

Ulusal ve Uluslararası Bildiri

Yurt içi ve yurt dışı kongre ve konferans bildirileri.

3+

Mesleki Ödül

Alanına yaptığı katkılar ve çalışmalarıyla aldığı ödüller.

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın Üye Olduğu Kuruluşlar ve Sertifikaları

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan’ın sertifikalarını, anlaşmalı olduğu kurumları ve referanslarını inceleyin, profesyonel ve deneyimli bir hekimden destek almanın ayrıcalığını yaşayın.

Prof. Dr. Serkan Orhan’ı Instagram’dan Takip Edin!

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın tedavi uygulamalarından fotoğrafları, bilimsel çalışmalarından ve sosyal hayatından kareleri görmek için hekiminizi Instagram’dan takip edin. Aklınıza takılanları ve tedavilerle ilgili merak ettiklerinizi doktorunuza danışın…

Sosyal Medyada Prof. Dr. Serkan Orhan

Sıkça Sorulan Sorular

Otoskleroz Cerrahisi fiyatları; hastanın işitme kaybının şiddetine, tercih edilen operasyon şekline ve kapsamına, yaşına ve genel sağlık durumuna göre belirlenmektedir. Otoskleroz Cerrahisi fiyatları hakkında bilgi almak ve doktorunuzla görüşmek için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Otoskleroz hastalığında üzengi kemikçiğinin iç kulak ile komşu olduğu duvarda yapısal kireçlenme sonucu katılaşma olur ve üzengi kemiğinde hareket kısıtlanması meydana gelir. Bu durum da ses dalgalarının iç kulak sıvılarına yeteri düzeyde iletilmemesine neden olur ve iletim tipi olarak tanımlanan işitme kaybı meydana gelir. İç kulağın sağlam olduğu ve seslerin iletilemediği durumdur. Ancak hastalık ilerlediğinde iç kulak duvarını etkileyebilir ve sinirsel işitme kayıplarına neden olabilir.

Otoskleroz hastalığında tek kulakta ya da her iki kulakta görülen ve yavaş ilerleyen bir işitme kaybı vardır. Genellikle 15 – 45 yaş aralığında görülen otoskleroz, kadınlarda daha sık görülmektedir. Hasta ilk olarak fısıltı şeklindeki sesleri işitemediğini fark eder. Zamanla daha yüksek sesleri de işitmediği görülür. Kulak çınlaması, baş dönmesi ya da dengesizlik de otosklerozun belirtilerindendir.

Otoskleroz hastalığının tedavisinde, hastalığın şiddetine ve hastanın tercihlerine göre tedavi seçenekleri değerlendirilmektedir. Otoskleroz sorunu yeni başlayanlarda hasta işitme testleri ile takip edilebilir. İşitme kaybının ileri olduğu ve kişinin sosyal hayatını etkilediği durumlar için işitme cihazları kullanılabilir. Daha ileri vakalarda ise cerrahi müdahale gerekecektir. Otosklerozda tedavisi seçenekleri için KBB Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan ile iletişime geçebilirsiniz.

Randevu Al

Prof Dr Serkan Orhan Iletisim
Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 408 45 45