Kulak Burun Boğaz Hastalıklarına Etkin Tedavilerle Her Zaman Yanınızdayız!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Vertigo Tedavisi

Ani Baş Dönmeleri Günlük Hayatınızı Etkiliyor mu?

Son zamanlarda sürekli başınız dönüyor ya da denge sorunları mı yaşıyorsunuz? Mide bulantısı, kulak çınlaması, görme bozukluğu şikayetleriniz mi var? Vertigo sorunu ile karşı karşıya olabilirsiniz…

Denge duyusunda kısmi ya da tam kayıp durumu olarak adlandırdığımız Vertigo hastalığı için alanında uzman ekibimizle sorunun altında yatan patolojiyi ortaya çıkaracak multidisipliner bir yaklaşım ve kapsamlı tetkikler yapıyor, tamamen sorununuza özel tedaviler uyguluyoruz.

Prof. Dr. Serkan Orhan ile siz de psikolojinizi ve sağlığınızı etkileyen sorunlardan güvenilir ve etkin yöntemlerle kurtulun, hayata küsmeyin!

Vertigo sorununun altında yatan nedenlere göre antibiyotik ve cerrahi tedaviler uygulanır. Tedavide öncelik baş dönmesi (vertigo) sorununu azaltmak veya ortadan kaldırmak, denge fonksiyonlarını en güvenli şekle getirmektir.

Vertigo Tedavisi

Denge Kayıplarına Cerrahi Müdahaleler!

Sağlığınız Bizim İçin Değerli! Yeni Nesil Tedavi Yöntemleriyle KBB Hastalıklarına Etkin Çözümler!

Kulak, burun, boğaz ve baş boyun hastalıklarının tıbbi ve cerrahi tedavisinde uzman bakış açısı, son teknoloji teşhis ve tedavi yöntemleriyle fark yaratan sonuçlar, kişiselleştirilmiş ve ihtiyaca yönelik çözümlerle hayatınıza değer katıyoruz!

Vertigo Tedavi

Kişiye Özel Yöntemler

Prof. Dr. K. Serkan Orhan ile tamamen size özel, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan, memnuniyet odaklı tedavi yöntemleri.

Vertigo Hastaligi

İleri Teknolojik Tedaviler

KBB tedavilerinde uluslararası standartlar, rejeneratif tıp yöntemleri, güncel metodlar ve tamamlayıcı uygulamalarla hızlı sonuçlar.

Vertigo Ameliyati

Uzmanlık ve İlgi

Tedavi öncesi ve sonrası bilgilendirici, ilgili ve güler yüzlü hasta yaklaşımı, her türlü sorun ve sorularınız için uzman desteği.

Sağlığınızı Önemseyin!

Estetik ve fonksiyonel açıdan sağlığınızı ve psikolojinizi etkileyen durumları göz ardı etmeyin! Şikayetlerinizin altında yatan nedenleri doktorunuzdan öğrenin, erken teşhis ile sağlığınızı koruyun!

Prof. Dr. Serkan Orhan İle Daha Sağlıklı ve Mutlu Bir Hayat!

Kulak cerrahisi, baş boyun kanser cerrahisi, burun cerrahisi ve pediatrik KBB alanlarında uzman, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel desteği ve yüksek hasta memnuniyetiyle branşının profesyonel isimlerinden Prof. Dr. Serkan Orhan ile hayatınıza sağlık katın!

Hızlı Randevu

KBB hastalıklarıyla ilgili sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Teşhis

Gelişmiş tanı yöntemleriyle hastalığın en doğru ve hızlı şekilde tanımının yapılması.

Tedavi Planı

Hastanın genel sağlık durumuna, yaşına ve diğer etmenlere göre tedavi şeklinin oluşturulması.

Uzman Dr Serkan Orhan 18

Modern Tedaviler

Dünya standartlarına uygun, en yeni ve modern yöntemlerle kişiye özel tedavi uygulamaları.

Düzenli Kontroller

Tedavinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıran, hastanın genel sağlığının izleneceği düzenli kontroller.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online uzman hekim danışmanlığı.

Vertigo Tedavisinde Modern ve Pratik Teknikler – İşitme Kayıplarına Son!

Sık sık başınız dönüyor, yürümekte zorlanıyor, görme bozukluğu yaşıyorsanız KBB Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan ile tanışın! Vakit kaybetmeden tedavinizi planlayın, vertigo sorununun hayatınızı etkilemesine izin vermeyin!

Vertigo Cerrahisi

Randevunuzu Planlayın

Vertigo ve diğer sağlık sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

Vertigo Tedavisi Doktor

Doktorunuza Danışın

Vertigo tedavisi hakkında detaylı bilgi alın ve aklınıza takılanları doktorunuza sorun.

Vertigo Tedavi Cesitleri

Sağlıklı Yaşayın

Hızlı teşhis ve etkili tedavilerle denge sorunlarından kurtulun, özgürce yaşayın.

Biliyor Musunuz?

Vertigo başlıca merkezi sinir sistemi ve iç kulak hastalıklarından kaynaklanır. Benign paroksizmal pozisyonel vertigo (BPPV) en sık görülen vertigo tipidir. 15 saniye ya da birkaç dakika süren baş dönmesi görülür.

Hasta Yorumları

Baş Dönmeleri Canınızı mı Sıkmaya Başladı?

Belirtileri görmezden gelmeyin, baş dönmesi ve denge sorunlarınızı önemseyin.

Modern Tedavilerle Sağlık Kazanın!

Vertigo tedavisi sayesinde hayatınızı zorlaştıran hastalıklardan kurtulun.

Özgürce Yaşamanın Tadını Çıkarın!

Sosyal hayata yeniden katılın, sağlığınızın kıymetini bilin…

Doktorunuzu Yakından Tanıyın! – Prof. Dr. Serkan Orhan

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın klinik ve akademik çalışmalarını, uyguladığı tedavileri, yer aldığı TV programlarını, hasta yaklaşımını ve sosyal hayatını yakından görün; doktorunuzu daha iyi tanıyın.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

15+

Yıllık Mesleki Tecrübe

KBB hastalıkları tedavisinde profesyonel kariyer ve deneyim.

80+

Bilimsel Makale

KBB tedavileri ve yaklaşımlarıyla ilgili bilimsel makaleler.

40+

Ulusal ve Uluslararası Bildiri

Yurt içi ve yurt dışı kongre ve konferans bildirileri.

3+

Mesleki Ödül

Alanına yaptığı katkılar ve çalışmalarıyla aldığı ödüller.

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın Üye Olduğu Kuruluşlar ve Sertifikaları

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan’ın sertifikalarını, anlaşmalı olduğu kurumları ve referanslarını inceleyin, profesyonel ve deneyimli bir hekimden destek almanın ayrıcalığını yaşayın.

Prof. Dr. Serkan Orhan’ı Instagram’dan Takip Edin!

Prof. Dr. Serkan Orhan’ın tedavi uygulamalarından fotoğrafları, bilimsel çalışmalarından ve sosyal hayatından kareleri görmek için hekiminizi Instagram’dan takip edin. Aklınıza takılanları ve tedavilerle ilgili merak ettiklerinizi doktorunuza danışın…

Sosyal Medyada Prof. Dr. Serkan Orhan

Sıkça Sorulan Sorular

Vertigo tedavisi fiyatları; hastanın baş dönmesi şikayetlerinin şiddetine, tercih edilen operasyon şekline ve kapsamına, yaşına ve genel sağlık durumuna göre belirlenmektedir. Vertigo tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak ve doktorunuzla görüşmek için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

KBB Uzmanı Prof. Dr. Serkan Orhan’dan randevu almak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Telefon, Whatsapp, Mail gibi iletişim kanallarıyla randevunuzu oluşturabilirsiniz. Vertigo tedavisi için gerekli muayene ve tanı süreçlerinden geçerek cerrahi uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vertigo hastalığının temel belirtisi denge bozukluklarıdır. Baş dönmesi sorunlarının yanında; tansiyon düşmesi, şiddetli ataklar, kulakta basınç hissi, kuvvet kaybı, görme bozukluğu, mide bulantısı, göz kararması, kulak çınlaması, vücut dengesizliği, karar verme yetisinde bozukluk görülebilir. Daha önce baş dönmesi sorunuyla karşılaşmadıysanız ve aniden başlayan baş dönmesi ataklarınız varsa mutlaka doktorunuza görünmelisiniz.

Vertigo tedavisi, hastalığın altında yatan nedenlere bağlı olarak yapılır. Örneğin; orta kulak iltihabı varsa antibiyotiklerle tedavi uygulanabilir. Meniere hastalığı olanlara tuzsuz diyet ve idrar söktürücü ilaçlar verilir. Ayrıca beyin damarlarında ya da beyinde herhangi bir problem varsa ilaç tedavisi ya da cerrahi tedaviyle bu sorun ortadan kaldırılabilir. Vertigo tedavisi için hastanın ayrıntılı muayene edilmesi şarttır.

Randevu Al

Prof Dr Serkan Orhan Iletisim 16
Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 408 45 45